Dawniej wizytówki posiadali jedynie prezesi firm lub korporacji. Dziś są one nieodłącznym elementem nawiązywania kontaktów – najczęściej biznesowych. Każdy, kto zamierza pozyskać nowych Klientów lub po prostu chce wypromować swoją firmę, musi posiadać eleganckie wizytówki. Dlaczego powinieneś zainwestować w odpowiednio zaprojektowane i wydrukowane wizytówki?

 

Wizytówka to rozwiązanie tańsze niż myślisz!

Korzyści z nawiązanych relacji czy utrwalenia wizerunku Twojej firmy swoją wartością znacznie przewyższają koszt wyprodukowania jednej niewielkiej wizytówki. Wykorzystanie nawet najdroższych i najwyższych jakościowo materiałów, zastosowanie szerokiej palety kolorystycznej oraz różnorodnego uszlachetnienia nie powinno wygenerować ogromnych kosztów. Specjaliści twierdzą, że dobrze zaprojektowana wizytówka wzbudza nie tylko zaufanie Klienta, ale również buduje u niego poczucie rzetelności oraz wiarygodności. Profesjonalny projekt i druk wizytówek ma za zadanie sprawić, że Twoja firma wyróżni się na tle innych w branży, a sama wizytówka zostanie z czasem użyta do ponownego nawiązania kontaktu.

 

Dzięki eleganckiej wizytówce wyróżnisz się jako profesjonalista!

Niewłaściwie opracowany projekt wizytówki od razu rzuci się Twojemu Klientowi w oczy. Z tego powodu nie warto polegać na tanich i amatorskich rozwiązaniach. Współpraca z profesjonalnym grafikiem na pewno przyniesie sukces. Każda branża jest inna, w związku z czym Twoja wizytówka powinna idealnie wpisywać się w charakter biznesu, który prowadzisz, zarówno pod względem estetycznym, jak i merytorycznym. Na profesjonalnej wizytówce nie może zabraknąć informacji, takich jak: imię i nazwisko, nazwa firmy, adres, numer telefonu, adres e-mail, logotyp czy strona www. Warto również zamieścić na niej odnośniki do mediów społecznościowych czy slogan promujący Twoją markę lub nawet pokusić się o wypisanie zakresu świadczonych usług.

wizytówka dla kancelarii adwokackiej

 

Wizytówki pozwolą Ci nawiązać nowe kontakty!

Osoba, którą obdarujesz swoją świetnie wykonaną wizytówką poczuje się wyróżniona, a jeśli spełnia ona powyższe zasady, z pewnością zostanie zachowana na długo. Sam moment wręczania wizytówki stanowi wyraz szacunku oraz indywidualne zaproszenie,a także zachęcenie do skorzystania z usług Twojej firmy. Wizytówki przydadzą się także podczas spotkań biznesowych, konferencji czy targów, podczas których masa potencjalnych Klientów odwiedzi stanowisko Twojej firmy.

Mamy nadzieję, że udało nam się przekazać Tobie, dlaczego profesjonalne wizytówki są tak ważne dla rozwoju Twojego biznesu. Najważniejsze to sprawić, by wizytówka była czytelna, przejrzysta, a jednocześnie przyciągała wzrok potencjalnego Klienta i zachwycała swoim designem oraz wykonaniem. Najważniejsza zasada, o której większość z nas często zapomina: zawsze miej ze sobą kilka sztuk wizytówek, gdyż nie znasz dnia ani godziny, kiedy spotkasz kogoś, z kim będziesz mógł rozpocząć owocną współpracę.

Losowe projekty wizytówek

wizytówka usługi zieleni
wizytówka deweloper
wizytówka firma transportowa
wizytówka dorabianie kluczy

Karty plastikowe z nadrukiem

Z początkiem 2020r. wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wykonujemy nie tylko wizytówki na różnego rodzaju papierze z możliwością dowolnego uszlachetnienia, ale i wysokiej jakości karty plastikowe, które mogą być używane jako karnety w siłowniach, karty vip w salonach medycyny estetycznej czy w innych branżach, gdzie liczy się wysoka jakość i trwałość.

Karta plastikowa PCV posiada standardowy wymiar karty bankomatowej 85x54mm, więc bez problemu zmieści się w każdym portfelu czy wizytowniku.

Karty plastikowe wykonywane są w technologii warstwowej, gdzie w procesie wulkanizacji wydruk i laminat zostaje połączony w wysokiej temperaturze, a ich wygląd przypomina karty bankomatowe. Grafika znajduje się pod ochronną warstwą laminatu (jest zatopiona wewnątrz tworzywa), więc nie muszą się Państwo obawiać, że zostanie zdrapana lub zniszczona. Jest też odporna na działanie chemikaliów, w tym rozpuszczalników. Możliwa jest również personalizacja każdej karty, przez zmianę np. zdjęcia, danych adresowych, numeru Klienta czy umieszczenie kodu kreskowego.

Dlaczego warto posiadać wizytówki?
Wykonanie projektu
graficznego
Druk wizytówek Standard
(folia*)
Druk wizytówek Exclusive
(folia* + lakier UV)
149 zł**od 129 zł** (125 szt.)od 159 zł** (125 szt.)
wysyłka GRATIS***

* wizytówki zabezpieczone folią błyszczącą, matową lub soft
** ceny netto
*** na terenie Polski

EleganckieWizytowki.pl Instagram

Projektowanie i druk wizytówek

tel.: +48 505 136 986
 • Unikalny projekt graficzny
 • Wysoka jakość wykonania
 • Projekt w formacie *.pdf na własność
 • Możliwość uszlachetnienia materiałów
 • Krótki czas realizacji
 • Atrakcyjne ceny
 • Wysyłka GRATIS na terenie Polski

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Studio DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: 8522379669. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: kontakt@eleganckiewizytowki.pl

  Dane firmy

  EleganckieWizytowki.pl
  Stefana Lewandowskiego 1, 70-237 Szczecin

  NIP: 8522379669
  Wystawiamy faktury VAT 23%

  W przypadku chęci umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

  Krótko o nas

  Nasza firma powstała pod koniec 2009 roku. Przez ten czas sukcesywnie umacniamy naszą pozycję na rynku usług poligraficznych, szczególnie jeśli chodzi o kompleksowe przygotowanie wizytówek firmowych i kart plastikowych. Wykonujemy nowoczesne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach projekty wizytówek oraz kart plastikowych. Drukujemy wizytówki, które z pewnością zachwycą jakością wykonania zarówno Ciebie jak i Twoich Klientów. Wykonywane przez nas karty plastikowe charakteryzują się wyjątkową trwałością i najwyższą jakością w przystępnej cenie.