Drukowanie wizytówek na drukarce biurowej może wydawać się oszczędnym i wygodnym rozwiązaniem, jednakże ma wiele wad, które mocno przeważają nad korzyściami. Po pierwsze, jakość druku na drukarce czy to biurowej czy też domowej jest często znacznie niższa w porównaniu z tą, jaką oferuje profesjonalna drukarnia wizytówek. Domowe drukarki, zwłaszcza atramentowe, mogą nie zapewnić wystarczającej ostrości i nasycenia kolorów, co sprawia, że wizytówki wyglądają mniej profesjonalnie. Taki efekt może negatywnie wpłynąć na wizerunek osoby lub firmy, która je rozdaje.

Kolejnym problemem jest wybór papieru. Profesjonalne wizytówki są drukowane na specjalnym, wysokiej jakości papierze, który nie tylko lepiej wygląda, ale także jest bardziej trwały. Dodatkowo druk w drukarni zapewnia również odpowiednie zabezpieczenie papieru np. w postaci folii. Papier do domowych drukarek często nie spełnia tych standardów – może być zbyt cienki lub niewłaściwej faktury, co sprawia, że wizytówki łatwo się zaginają i szybciej niszczą.

Koszty druku biurowego również mogą być mylące. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że oszczędzamy, to w rzeczywistości koszty tuszu i specjalnego papieru mogą szybko się sumować. Dodatkowo, biurowe drukarki zużywają tusz mniej efektywnie niż profesjonalne maszyny drukarskie, co zwiększa ogólny koszt każdej wizytówki.

Precyzja cięcia to kolejny istotny aspekt. W drukarniach używane są specjalistyczne maszyny do cięcia, które gwarantują równe krawędzie i idealne wymiary każdej wizytówki. W domowych warunkach trudno jest osiągnąć taki sam poziom dokładności, co może skutkować nierównymi i nieestetycznymi wizytówkami.

Należy również wspomnieć o czasie i wysiłku potrzebnym do wydrukowania i przycięcia wizytówek w biurze. Proces ten może być czasochłonny i frustrujący, zwłaszcza gdy pojawiają się problemy techniczne z drukarką lub nożycami do papieru.

Wreszcie, profesjonalna drukarnia wizytówek oferuje szeroką gamę dodatkowych usług i opcji personalizacji, takich jak lakierowanie, tłoczenie, czy zaokrąglone rogi, które są niedostępne w biurowych warunkach. Te dodatki mogą znacząco podnieść atrakcyjność i unikalność wizytówek, co jest trudne do osiągnięcia przy biurowym druku.

Podsumowując, druk wizytówek na drukarce biurowej ma wiele wad, które sprawiają, że warto zainwestować w profesjonalne usługi drukarskie. Lepsza jakość druku, wyższa trwałość, precyzyjne cięcie, oszczędność czasu oraz dodatkowe opcje personalizacji przemawiają za skorzystaniem z usług specjalistów.

Losowe projekty wizytówek

wizytówka kancelaria adwokacka
wizytówka usługi budowlane
wizytówka trener personalny
wizytówka aplikant adwokacki

Karty plastikowe z nadrukiem

Z początkiem 2020r. wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wykonujemy nie tylko wizytówki na różnego rodzaju papierze z możliwością dowolnego uszlachetnienia, ale i wysokiej jakości karty plastikowe, które mogą być używane jako karnety w siłowniach, karty vip w salonach medycyny estetycznej czy w innych branżach, gdzie liczy się wysoka jakość i trwałość.

Karta plastikowa PCV posiada standardowy wymiar karty bankomatowej 85x54mm, więc bez problemu zmieści się w każdym portfelu czy wizytowniku.

Karty plastikowe wykonywane są w technologii warstwowej, gdzie w procesie wulkanizacji wydruk i laminat zostaje połączony w wysokiej temperaturze, a ich wygląd przypomina karty bankomatowe. Grafika znajduje się pod ochronną warstwą laminatu (jest zatopiona wewnątrz tworzywa), więc nie muszą się Państwo obawiać, że zostanie zdrapana lub zniszczona. Jest też odporna na działanie chemikaliów, w tym rozpuszczalników. Możliwa jest również personalizacja każdej karty, przez zmianę np. zdjęcia, danych adresowych, numeru Klienta czy umieszczenie kodu kreskowego.

Dlaczego warto wybrać druk wizytówek w profesjonalnej drukarni?
Wykonanie projektu
graficznego
Druk wizytówek Standard
(folia*)
Druk wizytówek Exclusive
(folia* + lakier UV)
149 zł**od 129 zł** (125 szt.)od 159 zł** (125 szt.)
wysyłka GRATIS***

* wizytówki zabezpieczone folią błyszczącą, matową lub soft
** ceny netto
*** na terenie Polski

EleganckieWizytowki.pl Instagram

Projektowanie i druk wizytówek

tel.: +48 505 136 986
 • Unikalny projekt graficzny
 • Wysoka jakość wykonania
 • Projekt w formacie *.pdf na własność
 • Możliwość uszlachetnienia materiałów
 • Krótki czas realizacji
 • Atrakcyjne ceny
 • Wysyłka GRATIS na terenie Polski

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Studio DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: 8522379669. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: kontakt@eleganckiewizytowki.pl

  Dane firmy

  EleganckieWizytowki.pl
  Stefana Lewandowskiego 1, 70-237 Szczecin

  NIP: 8522379669
  Wystawiamy faktury VAT 23%

  W przypadku chęci umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

  Krótko o nas

  Nasza firma powstała pod koniec 2009 roku. Przez ten czas sukcesywnie umacniamy naszą pozycję na rynku usług poligraficznych, szczególnie jeśli chodzi o kompleksowe przygotowanie wizytówek firmowych i kart plastikowych. Wykonujemy nowoczesne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach projekty wizytówek oraz kart plastikowych. Drukujemy wizytówki, które z pewnością zachwycą jakością wykonania zarówno Ciebie jak i Twoich Klientów. Wykonywane przez nas karty plastikowe charakteryzują się wyjątkową trwałością i najwyższą jakością w przystępnej cenie.