Papier, z którego zostanie wykonana wizytówka pełni niezwykle ważną funkcje – dzięki niemu wizytówka nabierze nie tylko pożądanego wyglądu, ale również zapewni jej trwałość. Drukujemy wizytówki na standardowym papierze kredowym o gramaturze 350g, dodatkowo zabezpieczone folią, w opcji z lakierem UV.

 

Czy rodzaj papieru ma znaczenie?

Wybierając podłoże wizytówki, powinniśmy pamiętać, że jego rodzaj i grubość ma spore znaczenie znaczenie. Wybrany papier ma wpływ na:

 • wygląd wizytówki – dobry papier zapewnia odpowiedni efekt wizualny – zapewnia przede wszystkim elegancki wygląd,
 • trwałość wizytówki – grubość papieru w połączeniu z jego zafoliowaniem zwiększa odporność na zniszczenia, a także uatrakcyjnia dodatkowo wygląd wizytówki.

 

Elegancka wizytówka dla Ciebie

Najlepszy stosunek ceny do jakości jeśli chodzi o druk wizytówek, zapewnia klasyczny, matowy papier kredowy o gramaturze 350g. Zapewni on wystarczającą grubość oraz sztywność, dzięki czemu wizytówka będzie bardziej trwała i stosunkowo odporna na powstawanie wgnieceń.

Dzięki zastosowaniu dodatkowego uszlachetnienia, wizytówka nie tylko stanie się bardziej atrakcyjna pod względem wizualnym, ale dodatkowo zyska większą trwałość. Jednym z najczęściej stosowanych uszlachetnień (oferowanym u nas w standardzie) jest foliowanie (dostępne rodzaje folii to: błyszcząca, matowa oraz folia soft). Folia jak już wcześniej wspomnieliśmy zabezpiecza dodatkowo wizytówkę przed zniszczeniem np. przez delikatne zachlapanie oraz dodatkowo nadaje jej twardości.

Świetnym połączeniem, który uatrakcyjni wygląd wizytówki będzie wybór folii soft + punktowego lakieru UV. Matowa folia soft jest wyjątkowo elegancka, a błyszczący, punktowy lakier UV pozwala zaakcentować elementy, na które warto zwrócić uwagę np. logo (lakier UV nadaje delikatny efekt wypukłości oraz połysk, który jest widoczny kiedy spoglądamy pod światło).

Losowe projekty wizytówek

wizytówka kancelaria adwokacka
wizytówka salon usług pogrzebowych
wizytówka kancelaria adwokacka
wizytówka trener personalny

Karty plastikowe z nadrukiem

Z początkiem 2020r. wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wykonujemy nie tylko wizytówki na różnego rodzaju papierze z możliwością dowolnego uszlachetnienia, ale i wysokiej jakości karty plastikowe, które mogą być używane jako karnety w siłowniach, karty vip w salonach medycyny estetycznej czy w innych branżach, gdzie liczy się wysoka jakość i trwałość.

Karta plastikowa PCV posiada standardowy wymiar karty bankomatowej 85x54mm, więc bez problemu zmieści się w każdym portfelu czy wizytowniku.

Karty plastikowe wykonywane są w technologii warstwowej, gdzie w procesie wulkanizacji wydruk i laminat zostaje połączony w wysokiej temperaturze, a ich wygląd przypomina karty bankomatowe. Grafika znajduje się pod ochronną warstwą laminatu (jest zatopiona wewnątrz tworzywa), więc nie muszą się Państwo obawiać, że zostanie zdrapana lub zniszczona. Jest też odporna na działanie chemikaliów, w tym rozpuszczalników. Możliwa jest również personalizacja każdej karty, przez zmianę np. zdjęcia, danych adresowych, numeru Klienta czy umieszczenie kodu kreskowego.

Jaki papier do wizytówek będzie najlepszy?
Wykonanie projektu
graficznego
Druk wizytówek Standard
(folia*)
Druk wizytówek Exclusive
(folia* + lakier UV)
149 zł**od 129 zł** (125 szt.)od 159 zł** (125 szt.)
wysyłka GRATIS***

* wizytówki zabezpieczone folią błyszczącą, matową lub soft
** ceny netto
*** na terenie Polski

EleganckieWizytowki.pl Instagram

Projektowanie i druk wizytówek

tel.: +48 505 136 986
 • Unikalny projekt graficzny
 • Wysoka jakość wykonania
 • Projekt w formacie *.pdf na własność
 • Możliwość uszlachetnienia materiałów
 • Krótki czas realizacji
 • Atrakcyjne ceny
 • Wysyłka GRATIS na terenie Polski

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Studio DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: 8522379669. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: kontakt@eleganckiewizytowki.pl

  Dane firmy

  EleganckieWizytowki.pl
  Stefana Lewandowskiego 1, 70-237 Szczecin

  NIP: 8522379669
  Wystawiamy faktury VAT 23%

  W przypadku chęci umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

  Krótko o nas

  Nasza firma powstała pod koniec 2009 roku. Przez ten czas sukcesywnie umacniamy naszą pozycję na rynku usług poligraficznych, szczególnie jeśli chodzi o kompleksowe przygotowanie wizytówek firmowych i kart plastikowych. Wykonujemy nowoczesne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach projekty wizytówek oraz kart plastikowych. Drukujemy wizytówki, które z pewnością zachwycą jakością wykonania zarówno Ciebie jak i Twoich Klientów. Wykonywane przez nas karty plastikowe charakteryzują się wyjątkową trwałością i najwyższą jakością w przystępnej cenie.