Wizytówki kredowe

Najtańszymi wizytówkami są wizytówki wykonane na papierze kredowym o gramaturze od 250-350g, za pomocą druku cyfrowego lub offsetowego. Nierzadko, aby zapobiec rozmazywaniu się farby, wizytówki zabezpieczone są lakierem dyspersyjnym, nie mającym żadnego wpływu na ich wygląd. Wadą takich wizytówek jest możliwość odprysku farby lub postrzępień na brzegach (szczególnie jeśli grafika dochodzi do linii cięcia). Jest to normalne zjawisko, którego jednak nie zaobserwujecie Państwo, gdy wybierzecie wizytówki foliowane.

 

Wizytówki foliowane

Zafoliowanie wizytówek przy pomocy folii matowej lub błyszczącej, zabezpiecza wizytówki przed sytuacją taką jak w przypadku wizytówek standardowych – eliminuje strzępienie się brzegów oraz chroni chociażby przed rozmazaniem się lakieru w przypadku zachlapania wodą. Dodatkowo folia błyszcząca ożywia oraz nasyca kolory. Folia matowa natomiast nieznacznie tłumi kolor, aczkolwiek w wielu przypadkach nadaje wizytówce elegancji.

 

Wizytówki lakierowane

Wizytówki lakierowane, dzięki naniesieniu warstwy lakieru UV posiadają delikatny efekt błyszczenia. Lakier ten dodatkowo chroni również wizytówkę przed strzępieniem farby na brzegach.

 

Lakier wybiórczy UV (punktowy)

Wizytówki z punktowym lakierem UV uznawane są za produkt bardzo wysokiej jakości – ekskluzywne, nietypowe, umożliwiające zaakcentowanie wybranych elementów (t.j. np. logo) poprzez pokrycie lakierem, kiedy reszta wizytówki pokryta jest folią matową. Jeżeli chcą Państwo posiadać ekskluzywną wizytówkę w przystępnej cenie – jest to najlepszy wybór.

 

Wizytówki tłoczone

Tłoczenie na wybranych elementach wizytówki pozwala na uzyskanie wypukłości. Tłoczenia można wykonać zarówno na standardowych wizytówkach, jak i tych dodatkowo uszlachetnionych wybiórczym pakierem UV. Wypukłość na awersie wizytówki powoduje jednak wklęsłość na rewersie, zatem tego typu dodatek polecany jest przy wizytówkach jednostronnych.

 

Karty plastikowe

Drukowane na tworzywach sztucznych PVC o wysokiej trwałości drukiem offsetowym UV, zabezpieczone dodatkowo przed ścieralnością. Karty plastikowe są najbardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Plastikowe wizytówki 0,8mm zapewniają grubość i sztywność typowych kart kredytowych.

Losowe projekty wizytówek

wizytówka
wizytówka ubezpieczenia
wizytówka adwokat
wizytówka zakład pogrzebowy

Cennik usług

Poniżej przedstawiamy ceny usługi wykonania projektu oraz druku dla minimalnej ilości sztuk. W przypadku zainteresowania większą ilością, prosimy o wysłanie do nas zapytania. Zapraszamy do współpracy.

Jaki rodzaj wizytówki wybrać?
Wykonanie projektu
graficznego
Druk wizytówek Standard
(folia*)
Druk wizytówek Exclusive
(folia* + lakier UV)
149 zł**od 129 zł** (125 szt.)od 159 zł** (125 szt.)
wysyłka GRATIS***

* wizytówki zabezpieczone folią błyszczącą, matową lub soft
** ceny netto
*** na terenie Polski

EleganckieWizytowki.pl Instagram

Projektowanie i druk wizytówek

tel.: +48 505 136 986
 • Unikalny projekt graficzny
 • Wysoka jakość wykonania
 • Projekt w formacie *.pdf na własność
 • Szeroki wybór gramatur papieru
 • Możliwość uszlachetnienia materiałów
 • Krótki czas realizacji
 • Atrakcyjne ceny
 • Wysyłka GRATIS na terenie Polski

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Studio DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: 8522379669. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: kontakt@eleganckiewizytowki.pl

  Dane firmy

  EleganckieWizytowki.pl
  Stefana Lewandowskiego 1, 70-237 Szczecin

  NIP: 8522379669
  Wystawiamy faktury VAT 23%

  W przypadku chęci umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

  Krótko o nas

  Nasza firma powstała pod koniec 2009 roku. Przez ten czas sukcesywnie umacniamy naszą pozycję na rynku usług poligraficznych, szczególnie jeśli chodzi o kompleksowe przygotowanie wizytówek firmowych i kart plastikowych. Wykonujemy nowoczesne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach projekty wizytówek oraz kart plastikowych. Drukujemy wizytówki, które z pewnością zachwycą jakością wykonania zarówno Ciebie jak i Twoich Klientów. Wykonywane przez nas karty plastikowe charakteryzują się wyjątkową trwałością i najwyższą jakością w przystępnej cenie.