Wręczając kontrahentowi firmową wizytówkę, liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie. Dobra wizytówka musi być nie tylko wysokiej jakości, ale również jej projekt graficzny powinien być dopracowany w najmniejszych szczegółach, z zachowaniem odpowiednich odstępów, doboru kolorystyki do profilu działalności itp. Jeśli chodzi o druk wizytówek – odpowiednia gramatura papieru, zafoliowanie zabezpieczające przed uszkodzeniami (jak np. zachlapanie wodą) czy dodatkowe opcje uszlachetnienia, a także sama jakość druku z pewnością wpłyną na pozytywny jej odbiór oraz zwiększenie naszej wiarygodności w oczach kontrahenta.

Wyobraźmy sobie sytuację, w której wręczamy potencjalnemu klientowi niedbale wydrukowaną wizytówkę, na wątpliwej jakości papierze, który dodatkowo się rozwarstwia, gdyż w żaden sposób nie był zabezpieczony. Co w takiej sytuacji kontrahent może pomyśleć o firmie, z którą zamierza podjąć współpracę? Czy faktycznie wzbudzi ona jego zaufanie?

Niemalże pewne jest, że zwątpi w jej jakość i profesjonalizm. Takiego negatywnego pierwszego wrażenia już nie da się cofnąć, dlatego warto więc o nie odpowiednio zadbać, zlecając wykonanie wizytówki profesjonalistom.

wizytówka dla kliniki medycyny estetycznej

Projektując we własnym zakresie lub zlecając projekt wizytówki, należy zwrócić przede wszystkim uwagę na:

 • Rozmiar i format wizytówki – może to być standardowy format – 80x55mm lub 90x50mm, ale można pokusić się o zupełnie inny rozmiar np. ze ściętymi rogami, co również zwróci uwagę potencjalnych klientów;
 • Rodzaj i gramatura papieru – warto skonsultować wybór z profesjonalnym grafikiem, gdyż możliwości są na obecne czasy spore, a najważniejsze jest, aby efekt końcowy był piorunujący;
 • Uszlachetnienie – ma chwilę obecną istnieje ogromny wybór uszlachetnień – złocenia, srebrzenia, lakier UV (w tym również 3D) czy delikatna w dotyku folia zastępująca standardową folię błyszcząca/matową;
 • Czcionki – najlepiej trzymać się w projekcie jednego kroju czcionki i dopilnować, aby nie była ona za mała, co mogłoby utrudnić odczyt danych z wizytówki;
 • Kolory – zgodne z identyfikacją wizualną firmy, aby wszystkie materiały tworzyły spójną całość;
 • Informacje na wizytówce: logo, nazwa firmy, imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, NIP oraz element wyróżniający, aby projekt wyróżniał się na tle innych.

Losowe projekty wizytówek

wizytówka radca prawny
wizytówka adwokat
wizytówka adwokat
wizytówka konstrukcje stalowe
EleganckieWizytowki.pl Instagram

Projektowanie i druk wizytówek

tel.: +48 505 136 986
 • Unikalny projekt graficzny
 • Wysoka jakość wykonania
 • Projekt w formacie *.pdf na własność
 • Szeroki wybór gramatur papieru
 • Możliwość uszlachetnienia materiałów
 • Krótki czas realizacji
 • Atrakcyjne ceny
 • Wysyłka GRATIS na terenie Polski

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Studio DESIGNIO, ul. 26 Kwietnia 69, 71-126 Szczecin, NIP: 8522379669. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: kontakt@eleganckiewizytowki.pl

  Dane firmy

  EleganckieWizytowki.pl
  Stefana Lewandowskiego 1, 70-237 Szczecin

  NIP: 8522379669
  Wystawiamy faktury VAT 23%

  W przypadku chęci umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

  Krótko o nas

  Nasza firma powstała pod koniec 2009 roku. Przez ten czas sukcesywnie umacniamy naszą pozycję na rynku usług poligraficznych, szczególnie jeśli chodzi o kompleksowe przygotowanie wizytówek firmowych i kart plastikowych. Wykonujemy nowoczesne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach projekty wizytówek oraz kart plastikowych. Drukujemy wizytówki, które z pewnością zachwycą jakością wykonania zarówno Ciebie jak i Twoich Klientów. Wykonywane przez nas karty plastikowe charakteryzują się wyjątkową trwałością i najwyższą jakością w przystępnej cenie.